XХ Міжнародна науково-практична конференція “Управління проєктами у розвитку суспільства”

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі XХ Міжнародної науково-практичної конференції “Управління проєктами у розвитку суспільства”. Тема конференції: «Управління проєктами поствоєнної розбудови України» та у ІV Міжнародному Воркшопі «Управління ІТ проєктами (ITPM  2023),  які відбудуться 12 та 19 травня 2023 року в Київському національному університеті будівництва і архітектури, електронна платформа  Zoom.

Інформаційний лист конференції

Програма конференції

12 травня (п’ятниця )

Реєстрація учасників 9.00-10.00 Zoom

12 травня (п’ятниця)

10.00-13.00

Пленарне засідання

12 травня (п’ятниця)

13.00- 14.30

Секція 1: «Глобальні тренди у розвитку методології  управління проектами »
Модератори: Бушуєв С.Д., Чумаченко І.В.

В секції  будуть розглянуті питання дослідження трендів в розвитку економіки і систем знань в управлінні проєктами, створення та розвиток компетентнісного підходу в управлінні проєктами, програмами та портфелями проєктів в умовах глобальної кризи. Моделювання та пошук стратегій.

12 травня (п’ятниця)

14.45-16.00

Секція 2 Круглий стіл «Післявоєнна відбудова України»

Модератори: Бондар О.А., Бушуєв С.Д.

В секції будуть розглядатися питання управління проєктами, програмами та портфелями проєктів розвитку організацій на основі Agile трансформації в умовах глобальних зовнішніх та внутрішніх загроз, підвищення ризиків в умовах глобальної кризи. Проблеми та виклики.

12 травня (п’ятниця)

16.15-17.30

Секція 3. «Дигіталізація суспільства як драйвер інноваційного розвитку»

Модератори: Рач В.А., Бушуєв С. Д.

В секції будуть розглядатися питання дослідження підходів та впливів на впровадження науково-навчальних проєктів в умовах глобальної кризи: організація та проведення конференцій, впровадження проєктів, організація навчальних процесів. Особлива увага буде приділятися впровадженню міжнародних проєктів, що реалізовуються в рамках DAAD та ERASMUS+.

17.45- 18.00

Загальна дискусія «Розвиток наукових досліджень з управління проєктами в умовах поствоєнної розбудови  та відновлення України»

Закриття конференції

19  травня (п’ятниця)  10.00

ІV Міжнародний Воркшоп «Управління ІТ проектами (ITPM  2023)

Воркшоп відображає сучасні проблеми в галузі управління ІТ портфелями, програмами, проектами з публікацією у Scopus. Під час роботи Воркшопу розглядатимуться як теоретичні напрацювання, так і застосування їх на практиці. Детальна інформація та завантаження матеріалів за посиланнями https://iil.sggw.edu.pl/iv-international-workshop-it-project-management-itpm-2023-may-19-2023/