Українська асоціація управління проектами “УКРНЕТ” орієнтована на просування проектного, програмного та портфельного управління з використанням компетентнісних моделей розвитку зацікавлених сторін з можливістю їх міжнародної сертифікації. Міжнародна валідація таких систем сертифікації забезпечує визнання проведеної сертифікації та виданих сертифікатів у всіх країнах світу для менеджерів проектів і програм, команд менеджерів, офісів з управління проектами, консультантів, тренерів і викладачів ЗВО, організацій.

Наша місія – формувати стиль корпоративної культури і компетентності в управлінні проектами підприємств і бізнесів України на основі проектного управління, який забезпечить нашим клієнтам стабільність та високу прибутковість їхнього бізнесу. Як показує практика розвитку компаній світових лідерів, в сучасних умовах, такий стиль стане гарантією високої конкурентоспроможності в будь-якій сфері діяльності.

Українська асоціація управління проектами УКРНЕТ займає активні позиції на ринку інтелектуальних послуг у сфері сучасних створення знань, глобальних стандартів і технологій управління проектами і розвитку компаній на основі проектного підходу з 1991 року. Профільним напрямком діяльності компанії є розробка і реалізація різнопланових досліджень в області розвитку підприємств (бізнесів) на основі проектного підходу, навчання, а також надання комплексу консалтингових послуг в сфері управління проектами інституціональним і приватним клієнтам.

Уже сьогодні підготовлені і сертифіковані за міжнародними стандартами проектні менеджери успішно керують проектами і програмами більш ніж в 56 країнах світу – Україні, Росії, Німеччині, Великобританії, Туреччини, Казахстані, Білорусії, Азербайджані, Чехії, Словаччини, Польщі, Нігерії та інших країнах.

Професійна й кропітка робота фахівців Української асоціації управління проектами УКРНЕТ протягом більше 20 річного періоду стала основою формування цілісних принципів і критеріїв компетентності компаній на ринку, що допомогло завоювати довіру клієнтів, партнерів і конкурентів. Нашими клієнтами є провідні українські та представництва зарубіжних компаній широкого спектру діяльності.

Історія

Українська асоціація управління проектами “УКРНЕТ” / Ukrainian Project Management Association “UPMA” була організована як незалежна асоціація в 1991 р, з 1988 по 1991 рр. входила до складу і керівні органи Радянської асоціації управління проектами – СОВНЕТ – зараз є професійною асоціацією управління проектами, з 1993 року – член Міжнародної асоціації управління проектами – IPМA.
Зусилля Асоціації спрямовані на розвиток культури управління проектами з використанням сучасних систем сертифікації компетентності, персоналу, команд та організацій, методів та інформаційних систем. Проведення міжнародної сертифікації професійних проектних менеджерів, організацій, консультантів і тренерів (викладачів) на базі системи IPMA®, надання консультаційних послуг, проведення навчальних курсів з управління проектами, видання книг, стандартів, навчальних посібників і т.д. З 1997 р асоціація має пряму угоду про кооперацію з професійною структурою в галузі управління проектами – PMI американський інститут проектного менеджменту.

УАУП “УКРНЕТ” надає широкий спектр послуг з управління проектами – від обґрунтування здійсненності проекту, побудови програм розвитку організацій і бізнес-планів, моніторингу та контролю реалізації проекту, до формування технологічно зрілих (компетентних) в галузі управління проектами компаній, дослідження “комерційної виживання” фірм і пошуку шляхів підвищення ефективності їх бізнесу. Діяльність УАУП “УКРНЕТ” пов’язана з реалізацією низки національних і міжнародних проектів (програм).

ТОВ “Українська Асоціація Управління Проектами “УКРНЕТ”

Генеральний директор  проф. д.т.н. Сергій Дмитрович Бушуєв

Керівник сертифікаційного органу УКРНЕТ/Серт  Денис Бушуєв  e-mail: upma@upma.kiev.ua

Адреса офісу:
04123, Україна, г. Кїев,
вул. Червонопільська 2 Г,
(м. Оболонь) 


Спеціаліст сертифікаційного органу

УКРНЕТ/Серт – Вікторія Бушуєва

e-mail: office@upma.kiev.ua

tel.:+38 (044) 332-46-96


Фінансовий директор – Марина Онищенко

e-mail: marina@upma.kiev.ua

tel.:+38 (044) 332-46-96